Verandabouwer in Eeklo:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. In Eeklo telt onze lijst 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Eeklo: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Eeklo: het belangrijkste

Pergola in Eeklo (9900): wat je vooraf best weet. Onze lijst telt 1 verandabouwer met een vestiging in Eeklo, op basis van de openbare KBO-gegevens; de precieze specialiteit check je best bij elk bedrijf zelf. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode9900
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Eeklo?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Eeklo twee punten: Bouw je een veranda in Eeklo? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek. Breek je in Eeklo een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel vakmensen zijn er in Eeklo?

Onze lijst telt 1 verandabouwer in Eeklo. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe krijg je een offerte voor een pergola in Eeklo?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost pergola in Eeklo?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Eeklo

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Eeklo

Bekijk de fiche

Staduco

Kunstberg 9, 9900 Eeklo

Sinds 1991
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een veranda in Eeklo: de lokale feiten

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Eeklo: hieronder het belangrijkste. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Eeklo

Bouw je een veranda in Eeklo? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Eeklo

Breek je in Eeklo een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Isolatie-eisen in Eeklo: alleen met architect

In Eeklo gelden de Vlaamse EPB-regels: een veranda zonder architect valt buiten de EPB-procedure, maar met architect en verwarming gelden de U-waarden: 0,24 voor dak, muur en vloer, 1,5 voor een raam en 1,1 voor het glas.

Handig om te weten

Eeklo: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

In Eeklo geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Ook in Eeklo

Pergola in de buurt van Eeklo

Pergola in Eeklo: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan