Verandabouwer in Beernem:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Beernem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Beernem: het belangrijkste

Met het oog op een terrasoverkapping in Beernem vraag je beter meer dan één offerte. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Beernem; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Qua budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8730
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Beernem?

In Beernem spelen vooral deze twee dingen mee: Vergunning in Beernem: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking. Is je woning in Beernem minder dan tien jaar in gebruik? Dan betaal je 21 % btw op de veranda: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Beernem?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Beernem: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Beernem?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Beernem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Beernem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Beernem

Geen vestiging in Beernem in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
9,5 km · Maldegem

Serre Concept

Brugse Steenweg 221, 9990 Maldegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
9,9 km · Aalter

Alu-Frame

9880 Aalter

Sinds 1997
Bekijk de fiche
16,5 km · Eeklo

Staduco

Kunstberg 9, 9900 Eeklo

Sinds 1991
Bekijk de fiche
17,7 km · Lievegem

Alu-Vs

Langeboeken 2, 9930 Lievegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
17,9 km · Tielt

Aluminiumconstructie

Tieltstraat 69, 8760 Tielt

Sinds 1996
Bekijk de fiche
17,9 km · Tielt

Alu Solutions De Bruyne

Europalaan 31, 8700 Tielt

Sinds 2024
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een glazen kamer erbij in Beernem: de lokale context

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Beernem: hieronder het belangrijkste. November en december is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Beernem

Vergunning in Beernem: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

6 % btw voor je veranda in Beernem

Is je woning in Beernem minder dan tien jaar in gebruik? Dan betaal je 21 % btw op de veranda: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Beernem

EPB in Beernem: een onverwarmde veranda die je afsluit van het huis, blijft buiten het verwarmde volume; laat je architect bevestigen hoe het in jouw geval zit.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Beernem

Of je een architect nodig hebt in Beernem beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Ook in Beernem

Terrasoverkapping in de buurt van Beernem

Terrasoverkapping in Beernem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan