Verandabouwer in Spiere-Helkijn:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Spiere-Helkijn: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Spiere-Helkijn: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Spiere-Helkijn vraag je beter meer dan één offerte. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Spiere-Helkijn gevestigd; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8587
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Spiere-Helkijn?

In Spiere-Helkijn spelen vooral deze twee dingen mee: Plan je een veranda in Spiere-Helkijn? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek. Het lage btw-tarief in Spiere-Helkijn vraagt dat de aannemer levert én plaatst: losse levering gaat aan 21 %.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Spiere-Helkijn?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Spiere-Helkijn: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Spiere-Helkijn?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Spiere-Helkijn

Geen vestiging in Spiere-Helkijn in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
12,5 km · Deerlijk

Filclair Serren Industry

Waregemstraat 619, 8540 Deerlijk

Sinds 1968
Bekijk de fiche
12,5 km · Deerlijk

D'hont Bjorn Aluminium

Vanneste-Verweestraat 9, 8540 Deerlijk

Sinds 2011
Bekijk de fiche
16,9 km · Waregem

Verandaland

Anzegemseweg 8, 8790 Waregem

Sinds 1997
Bekijk de fiche
16,9 km · Waregem

Glas-Veranda's V/D Bauwhede

Roterijstraat 107, 8790 Waregem

Sinds 1998
Bekijk de fiche
16,9 km · Waregem

Vliegenraam.be / Alu Windows

Eikenlaan 88 Bus A, 8790 Waregem

Sinds 2017
Bekijk de fiche
17,4 km · Ronse

Veranda Willems

Lievensveld 7, 9600 Ronse

Sinds 1984
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Spiere-Helkijn?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Spiere-Helkijn

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Klimaat en vergunning: een veranda in Spiere-Helkijn kort samengevat

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Spiere-Helkijn eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Veranda in Spiere-Helkijn: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Plan je een veranda in Spiere-Helkijn? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

Spiere-Helkijn: hoe oud is je woning?

Het lage btw-tarief in Spiere-Helkijn vraagt dat de aannemer levert én plaatst: losse levering gaat aan 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

Spiere-Helkijn: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Vervang je in Spiere-Helkijn ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Spiere-Helkijn: wanneer tekent een architect je veranda?

Breek je in Spiere-Helkijn een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Ook in Spiere-Helkijn

Terrasoverkapping in de buurt van Spiere-Helkijn

Terrasoverkapping in Spiere-Helkijn: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan