Verandabouwer in Putte:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Putte: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Putte: het belangrijkste

Pergola in Putte (2580): alles om je project goed voor te bereiden. De KBO telt geen enkele vestiging in Putte: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen in je regio.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode2580
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Putte?

In Putte spelen vooral deze twee dingen mee: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Putte: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda. Putte valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Wie kan in Putte de werken uitvoeren?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Putte: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een pergola in Putte?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost pergola in Putte?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Putte

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Putte

Geen vestiging in Putte in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,7 km · Bonheiden

Aluminiumwerken Cleirbaut

Zwarte Leeuwstraat 93, 2820 Bonheiden

Sinds 2005
Bekijk de fiche
7,1 km · Sint-Katelijne-Waver

A.A.W.

Drevendaal 20, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1975
Bekijk de fiche
7,1 km · Sint-Katelijne-Waver

Serrenbouw M.Dockx & Zonen

Mechelsesteenweg 206, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1986
Bekijk de fiche
8,7 km · Lier

Veranda's Janssens - Tuinrelax

Mechelsesteenweg 388, 2500 Lier

Sinds 1980
Bekijk de fiche
8,7 km · Lier

KBD Verandabouw

Mijl 53, 2500 Lier

Sinds 1995
Bekijk de fiche
8,7 km · Lier

Zelfbouw veranda

2500 Lier

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Putte: wat je best vooraf weet

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Putte: dit zijn de punten die tellen. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

Een warme juli in Putte

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Putte: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Goed om te weten

Veranda in Putte: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Putte valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

Putte: wanneer tekent een architect je veranda?

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Putte een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Goed om te weten

Veel hittedagen: een glazen dak vraagt zonwering

In Putte komt het kwik ongeveer 7 dagen per jaar boven 30 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (6 dagen). Zonder buitenzonwering of zonwerend glas loopt een veranda op zulke dagen ver boven de 30 °C op.

Onthoud: Vraag de g-waarde van het dakglas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Putte

Pergola in de buurt van Putte

Pergola in Putte: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan