Verandabouwer in Linter:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Linter: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Linter: het belangrijkste

Denk je aan een pergola in Linter? De openbare gegevens tonen geen vestiging in Linter; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen in je regio.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode3350
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Linter?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Linter twee punten: Linter: 1.184 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Voor een terras is een open structuur met schaduw hier ideaal. Bouw je een veranda in Linter? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Linter?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Linter: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een pergola in Linter?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Linter

Geen vestiging in Linter in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
7,1 km · Tienen

Verandaluxe

Hannuitsesteenweg 499, 3300 Tienen

Sinds 2016
Bekijk de fiche
22,5 km · Aarschot

Meubelcentrum Serre

Tieltseweg 274, 3202 Aarschot

Sinds 1983
Bekijk de fiche
24,6 km · Leuven

De Serre

Alfred Delaunoislaan 4 Bus 201, 3001 Leuven

Sinds 2024
Bekijk de fiche
26,8 km · Tongeren-Borgloon

Avema Exclusieve Verandabouw

Merkenstraat 52, 3700 Tongeren-Borgloon

Sinds 2013
Bekijk de fiche
27,5 km · Begijnendijk

CBC-Wellness & CBC-Terrasoverkappingen

Baalsesteenweg 50, 3130 Begijnendijk

Sinds 2013
Bekijk de fiche
28,1 km · Heusden-Zolder

Jans Aluminium & Pvc Ramen

Ubbelstraat 127, 3550 Heusden-Zolder

Sinds 1998
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Linter?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Linter

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Linter: waar je op let bij een veranda

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Linter, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed in het oog houden

Glazen dak in Linter: plan de zonwering mee

Linter: 1.184 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Voor een terras is een open structuur met schaduw hier ideaal.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Linter

Bouw je een veranda in Linter? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Linter: wanneer tekent een architect je veranda?

Breek je in Linter een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Goed om te weten

Veel vorst in Linter: de veranda moet warm blijven

Met 35 vorstdagen per jaar hoort Linter bij de koudere gemeenten van de zone. Een veranda die je ook in januari gebruikt, vraagt hier een geïsoleerde vloer en goed dakglas.

Onthoud: Laat vermelden hoe diep de fundering van de vloerplaat komt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Linter

Pergola in de buurt van Linter

Pergola in Linter: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan