Verandabouwer in Kapellen:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Ter plaatse: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Kapellen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Kapellen: het belangrijkste

Op zoek naar pergola in Kapellen? Hier staan prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. In de KBO vind je 1 verandabouwer in Kapellen; wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode2950
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Kapellen?

In Kapellen spelen vooral deze twee dingen mee: Kapellen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m². Woon je in Kapellen in een recente woning? Reken dan met 21 %: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Welke vakmensen werken in Kapellen?

Onze lijst telt 1 verandabouwer in Kapellen. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je offertes aan voor een pergola in Kapellen?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Kapellen

Bekijk de fiche

Renew Glass Aluminium Plastic Steel

Heidestraat-Zuid 159, 2950 Kapellen

Sinds 2003
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Kapellen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Kapellen

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Kapellen: wat de open data vertellen

Voor je offertes van verandabouwers in Kapellen vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Kapellen

Kapellen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Handig om te weten

Btw op een veranda in Kapellen: 6 of 21 %

Woon je in Kapellen in een recente woning? Reken dan met 21 %: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Kapellen

In Kapellen is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Handig om te weten

5 hittedagen per jaar in Kapellen

Kapellen telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Kapellen

Pergola in de buurt van Kapellen

Pergola in Kapellen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan