Verandabouwer in Dessel:
pergola

Richtprijs: 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Dessel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Dessel: het belangrijkste

In Dessel begin je liefst pas aan een pergola als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. Geen vestiging in Dessel in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen die in Dessel werken.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode2480
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Dessel?

Volgens de publieke gegevens tellen in Dessel twee punten: Bij 19,4 °C in de warmste maand hoort Dessel bij de warmere gemeenten: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig. Dessel valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Welke vakmensen werken in Dessel?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Dessel: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Dessel een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Dessel

Geen vestiging in Dessel in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
4,2 km · Retie

B.C. Alu

Europalaan 5, 2470 Retie

Sinds 2012
Bekijk de fiche
10,1 km · Balen

Veranda's Luyten bvba

Steenweg Op Leopoldsburg 37, 2490 Balen

Sinds 2009
Bekijk de fiche
10,1 km · Balen

Gesbo Veranda's

Hulsen 113, 2490 Balen

Sinds 2020
Bekijk de fiche
10,7 km · Arendonk

J.V.D. Aluminiumwerken BV

Hoge Mauw 1060, 2370 Arendonk

Sinds 2018
Bekijk de fiche
12,5 km · Kasterlee

Hobbyserres Stappaerts

Kemelbeekstraat 31, 2460 Kasterlee

Sinds 2011
Bekijk de fiche
12,7 km · Geel

Bel Alu

2440 Geel

Sinds 2025
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Dessel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Dessel

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Dessel: wat de open data vertellen

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: zo ziet de situatie in Dessel eruit, en wat het verandert aan je project. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

19,4 °C in juli: buiten leven

Bij 19,4 °C in de warmste maand hoort Dessel bij de warmere gemeenten: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig.

Onthoud: Laat een dakzonwering of lamellen mee prijzen.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Dessel

Dessel valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Goed om te weten

Boven 30 °C: 7 dagen per jaar in Dessel

In Dessel komt het kwik ongeveer 7 dagen per jaar boven 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Een glazen dak zonder zonwering wordt dan een serre.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Dessel

Een veranda met geïsoleerde panelen komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Dessel een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Dessel

Pergola in de buurt van Dessel

Pergola in Dessel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan