Verandabouwer in Beerse:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. 2 verandabouwers gevestigd in Beerse.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Beerse: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Beerse: het belangrijkste

Pergola in Beerse (postcode 2340): wat je vooraf best weet. We tellen 2 verandabouwers met een vestiging in Beerse, op basis van de openbare KBO-gegevens; vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode2340
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Beerse?

Twee lokale aandachtspunten in Beerse: Plan je een veranda in Beerse? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt. Vervang je in Beerse ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Beerse?

In onze lijst vind je 2 verandabouwers in Beerse. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je in Beerse een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost pergola in Beerse?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Beerse

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Beerse

Bekijk de fiche

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zon, vorst en regels: een veranda in Beerse kort samengevat

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: zo ziet de situatie in Beerse eruit, en wat het verandert aan je project. Na de zomer start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Beerse: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Plan je een veranda in Beerse? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Beerse? Niet voor de veranda zelf

Vervang je in Beerse ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Beerse

Of je een architect nodig hebt in Beerse beslis je met vier vragen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. Speel met de tool hierboven.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Beerse: 6 of 21 %

Het lage btw-tarief in Beerse geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: losse levering gaat aan 21 %.

Ook in Beerse

Pergola in de buurt van Beerse

Pergola in Beerse: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan